Stor sportsuke på Nidaros

Se oversikten her over hvilke kamper du som abonnent kan se direkte den kommende uken.

DEL

Denne uken er det en bred sportsmeny på nidaros.no

Alt du trenger for å se dette, er at du er abonnent hos Nidaros. Bli abonnent her.

Listen blir oppdatert fortløpende.

Sendeskjema fredag:

09.00: UM Svømming (Svømming)

19.00: LSK Kvinner - Avaldsnes (Toppserien)

19.00: Kjelsås - Moss (Treningskamp fotball)

Sendeskjema lørdag:

09.00: UM Svømming (Svømming)

11.00: Finnmark Open (Svømming)

11.00: Motorsportens Mester 2020 (Motorsport)

11.00: Fløya - Åsane (Fotball 1. divisjon kvinner)

12.00: V75 Bergen Travpark (Trav)

13.00: TIF Viking - Skjetten (Volleyball kvinner)

13.30: Sandviken - Røa Fotball Elite (Toppserien)

13.30: Randaberg - Oslo Volley (Volleyball kvinner)

13.15: Hytteplanmila Rekordjakt 2020 (Friidrett)

14.00: BK Tromsø - KFUM Volda (Volleyball kvinner)

14.00: Bryne - Fløy-Flekkerøy (Postnord-ligaen avd. 2)

15.00: Vard Haugesund - Asker (Postnord-ligaen avd. 2)

16.00: Arendal - Egersunds (Postnord-ligaen avd. 2)

16.00: Randaberg - NTNUI Volleyball (Volleyball menn)

16.00: BK Tromsø - Koll IL (Volleyball menn)

17.00: Nøtterøy Håndball - Falk Horten (Håndball 1. divisjon menn)

17.00: Kongsberg Miners - Gimle (Basket menn)

18.00: Gjerpen - Levanger (Håndball 1. divisjon kvinner)

19.30: Studio Glimt før Molde - Bodø/Glimt (Fotballstudio)

20.00: Øyer/Tretten - Lom (Fotball J17)

23.30: Studio Glimt etter Molde - Bodø/Glimt (Fotballstudio)

Sendeskjema søndag:

09.00: UM Svømming (Svømming)

11.00: Norgescup finaler (Klatring)

12.00: Gjesdal Trailrun 2020 (Friidrett)

13.00: Kolbotn - Klepp (Toppserien)

13.00: ToppVolley Norge - NTNUI Volleyball (Volleyball menn)

13.00: Tromsdalen - Fredrikstad (Postnord-ligaen avd. 1)

13.30: Lyn - Arna-Bjørnar (Toppserien)

13.30: Tromsø Storm Ungdom - Ullern (Basket kvinner)

14.00: Førde - Skjetten (Volleyball kvinner)

14.00: Alta - Kvik Halden (Postnord-ligaen avd. 1)

14.00: Hødd - Skeid (Postnord-ligaen avd. 1)

15.00: ToppVolley Norge - Oslo Volley (Volleyball kvinner)

15.00: Charlottenlund - Grane Arendal (Håndball 1. divisjon kvinner)

17.00: Charlottenlund - Vikhammer (Håndball 1. divisjon menn)

16.00: Vålerenga - Rosenborg (Toppserien)

16.00: Høybråten - Bergen Elite (Basket kvinner)

16.00: Tromsø Storm - Nidaros Jets (Basket menn)

16.00: Ulriken Eagles - Bærum Basket (Basket kvinner)

17.00: ØIF Arendal - Fjellhammer (Rema 1000-ligaen menn)

17.00: Bærum Basket - Gimle (Basket menn)

17.00: FyllingenBergen - Kolstad (Rema 1000-ligaen menn)

18.00: Drammen - Runar Sandefjord (Rema 1000-ligaen menn)

18.00: Bækkelaget - Halden (Rema 1000-ligaen menn)

18.00: Oppsal - Sola (Rema 1000-ligaen kvinner)

18.00: Flint Tønsberg - Rælingen (Rema 1000-ligaen kvinner)

18.00: Fyllingen - Frøya (Basket menn)

20.30: Nærbø - Elverum (Rema 1000-ligaen menn)

Artikkeltags

Kommentarer til denne saken