Om Nidaros

Av
DEL

Nidaros er en digital nyhetsavis med dekningsområde Trondheim by lansert 31. desember 2019. Ansvarlig redaktør er Arne Reginiussen.

Har du tips? Ring 46 89 00 52eller send epost til tips@nidaros.no.

Følg oss også på Facebook, Instagram og Twitter.

Dette er Nidaros-redaksjonen

Arne Reginiussen, ansvarlig redaktør

952 45 385 / arne.reginiussen@nidaros.no

Alexandra Kosowski, redaksjonssjef

970 94 422 / alexandra.kosowski@nidaros.no

Andreas Haakonsen, nyhetsleder

994 37 420 / andreas.haakonsen@nidaros.no

Vanja Skotnes Holst, leder dagsorden

904 09 094 / vanja.holst@nidaros.no

Brage Fjellheim Wiik, frontsjef

915 44 690 / brage.wiik@nidaros.no

Lorns Bjerkan, frontsjef

926 01 376 / lorns.bjerkan@nidaros.no

Even Berthelsen, journalist

977 36 616 / even@nidaros.no

Marthe Svendsen, journalist

467 92 916 / marthe.svendsen@nidaros.no

Marius Dahl, sportsjournalist

926 23 406 / marius.dahl@nidaros.no

Simen Pedersen, sportsjournalist

954 94 549 / simen.pedersen@nidaros.no

Jenny Westrum-Rein, journalist

984 90 262 / jenny.westrum-rein@nidaros.no

Thomas Tangen, journalist

thomas.tangen@nidaros.no

Kontaktinformasjonen oppdateres etterhvert som nyansatte tiltrer.

Artikkeltags