Gå til sidens hovedinnhold

Dette ser du på Nidaros denne uka

Artikkelen er over 1 år gammel

Se oversikten her over hvilke kamper du som abonnent kan se direkte den kommende uken.

Tre lag kan vinne gull i Toppserien for kvinner, deriblant RBK-damene.

Den spennende thrilleren i siste runde er blant godbitene på menyen du får denne uka. Vi viser alle tre gullkampene, som alle kan spille inn på Rosenborgs skjebne, samtidig som de spiller sin kamp mot Klepp borte klokken 13.

I tillegg avgjøres vinterserien i fotball, mens Kolstad Håndball, NTNUIs volleyballhåp og Nidaros Jets alle spiller om poeng.

Alt du trenger for å se dette, er at du er abonnent hos Nidaros. Bli abonnent her.

Listen blir oppdatert fortløpende.

Sendeskjema lørdag:

12.00: Førde VBK 2 - BK Tromsø 2 (Volleyball, 1. divisjon menn)

12.30: TIF Viking 2 - Sotra VBK (Volleyball, 1. divisjon menn)

13.00: Skeid - Fredrikstad (Fotball, 2. divisjon-sluttspill, menn)

14.00: V75 Bjerke (Trav)

14.00: Nidaros Jets - Gimle (Basketball, BLNO Menn)

14.00: Levanger FK - Rosenborg 2 (Fotball, Vinterserie menn)

14.00: Egersund - Sotra (Fotball, 2. divisjon-sluuttspill, menn)

16.00: Frøya - Asker Aliens (Basket, BLNO menn)

16.00: TIF Viking Kvinner 2 - VBK Sandnes (Volleyball, 1. divisjon kvinner)

16.00: Alta - Hødd (Fotball, 2.divisjon-sluttspill, menn)

16.00: Arendal - Bryne (Fotball, 2. divisjon-sluttspill, menn)

Sendeskjema søndag:

11.30: BSI - Sandnes VBK (Volleyball, 1. divisjon kvinner)

12.00: Lierne IL - OSI (Volleyball, 1. divisjon kvinner)

13.00: Sotra VBK - BK Tromsø 2 (Volleyball, 1. divisjon menn)

13.00: Klepp - Rosenborg (Fotball, Toppserien kvinner)

13.00: LSK - Lyn (Fotball, Toppserien kvinner)

13.00: Røa - Kolbotn (Fotball, Toppserien kvinner)

13.00: Sandviken - Avaldsnes (Fotball, Toppserien kvinner)

13.00: Vålerenga - Arna-Bjørnar (Fotball, Toppserien kvinner)

13.00: Charlottenlund - Volda (Volleyball, 1. divisjon kvinner)

13.00: Kvik Halden - Brattvåg (Fotball, 2. divisjon-sluttspill menn)

13.30: Tromsø Storm Ungdom - Asker Aliens (Basket, BLNO kvinner)

14.00: Fløy-Flekkerøy - Asker (Fotball, 2. divisjon-sluttspill menn)

15.00: Fyllingen - Centrum Tigers (Basket, BLNO menn)

16.00: Fredrikstad - Aker (Håndball, Rema 1000-ligaen kvinner)

16.00: Ullern - Bærum Basket (Basket, BLNO kvinner)

16.30: Tromsø Storm - Ammerud (Basket, BLNO menn)

17.00: Bergen Elite - Ulriken Eagles (Basket, BLNO kvinner)

17.00: Kongsberg Miners - Bærum Basket (Basket, BLNO menn)

17.30: Nærbø - Haslum (Håndball, Rema 1000-ligaen menn)

18.00: Viking Håndball - Fjellhammer (Håndball, Rema 1000-ligaen menn)

18.00: Halden - Drammen (Håndball, Rema 1000-ligaen menn)

18.00: Oppsal - Molde (Håndball, Rema 1000-ligaen kvinner)

18.30: Sandefjord - FyllingenBergen (Håndball, Rema 1000-ligaen menn)

18.30: Larvik - Fana (Håndball, Rema 1000-ligaen kvinner)

Kommentarer til denne saken