Dette kan du se på Nidaros den kommende uken

Se oversikten her over hvilke kamper du som abonnent kan se direkte den kommende uken.

DEL

Denne uken er det en bred sportsmeny på nidaros.no

Alt du trenger for å se dette, er at du er abonnent hos Nidaros. Bli abonnent her.

Listen blir oppdatert fortløpende.

Sendeskjema mandag:

Sendeskjema tirsdag:

17.00: Altibox eSerien Direkte: 5-8. serierunde (E-sport)

17.45: V75 Bjerke/Eskilstuna (Trav)

18.00: RBK 2 - Levanger (Fotball treningskamp)

Sendeskjema onsdag:

16.45: Charlottenlund-Falk Horten (Håndball 1. divisjon menn)

17.00: V86 Forus/Solvalla (Trav)

18.00: Vikhammer - Fold HK (Håndball 1. divisjon menn)

18.00: Nordstrand - Grane Arendal (Håndball 1. divisjon kvinner)

18.00: Byåsen - Storhamar (Rema 1000-ligaen kvinner)

18.30: Sandefjord - Drammen (Rema 1000-ligaen menn)

18.30: Tertnes - Flint Tønsberg (Rema 1000-ligaen kvinner)

18.30: Vipers - Rælingen (Rema 1000-ligaen kvinner)

Sendeskjema torsdag:

18.00: Bækkelaget - Haslum (Rema 1000-ligaen menn)

19.00: Ammerud - Kongsberg Miners (Basket menn)

Sendeskjema fredag:

19.00: Asker Aliens - Bærum Basket (Basket kvinner)

Sendeskjema lørdag:

12.00: V75 Klosterskogen (Trav)

13.00: KFUM Volda - SSK Skjetten (Volleyball kvinner)

13.00: Bryne - Egersunds IK (Postnord-ligaen avd. 2)

13.00: Sotra - Fløy-Flekkerøy (Postnord-ligaen avd. 2)

13.00: Vard Haugesund - Arendal (Postnord-ligaen avd. 2)

13.00: Randaberg IL - Koll IL (Volleyball kvinner)

15.00: Fyllingen - Tromsø Storm (Basket menn)

15.00: Centrum Tigers - Nidaros Jets (Basket menn)

16.00: Randaberg IL - Koll IL (Volleyball menn)

16.00: Asker Skiklubb - BK Tromsø (Volleyball menn)

16.00: Førde - Oslostudentenes IK (Volleyball menn)

19.00: Asker Aliens - Bærum Basket (Basket menn)

19.30: Utleira - Freidig (Eliteserien i futsal)

Sendeskjema søndag:

12.00: ToppVolley Norge - Koll IL (Volleyball kvinner)

13.00: TIF Viking - Oslostudentenes IK (Volleyball menn)

13.00: NTNUI - BK Tromsø (Volleyball menn)

13.00: Levanger - Volda (Håndball 1. divisjon kvinner)

15.00: Gimle - Tromsø Storm (Basket menn)

15.00: ToppVolley Norge - Koll IL (Volleyball menn)

15.00: Viking Håndball - Fjellhammer (Rema 1000-ligaen menn)

16.00: Ullern - Ulriken Eagles (Basket kvinner)

16.00: Høybråten - Tromsø Storm Ungdom (Basket kvinner)

16.00: Frøya - Nidaros Jets (Basket menn)

16.00: Byåsen - Rælingen (Rema 1000-ligaen kvinner)

17.00: Halden - ØIF Arendal (Rema 1000-ligaen menn)

17.00: Nærbø - FyllingenBergen (Rema 1000-ligaen menn)

18.00: Nøtterøy Håndball - Charlottenlund (Håndball 1. divisjon menn)

Artikkeltags

Kommentarer til denne saken